Poznaj mnie i moją pasję

Moja historia

Zacząłem od pracy nad swoją własną sylwetką. W małej piwnicznej siłowni, z dala od tego nowoczesnego sprzętu, szlifowałem swój warsztat trenerski. Wtedy nie znałem anatomii, czy fizjologii wysiłku. Miałem jednak determinację i chęć do pogłębiania więdzy na ten temat. Od tamtej pory zmieniło się chyba wszystko, ale determinacja i chęć rozwoju pozostała do dziś.

 Zanim kupiłem swój pierwszy karnet na siłownię to razem z kolegami z osiedla stworzyliśmy swoją własną domowej roboty siłownię w jednej z piwnic. To właśnie tam zacząłem pierwszy raz zmieniać swoją sylwetkę. Testowałem na sobie różne diety i różne warianty ćwiczeń. Wszystko to opierało się tylko i wyłącznie na intuicji, bo brakowało mi w tym czasie merytorycznej wiedzy na temat żywienia i treningu. To było okres ciągłych prób i niepowodzeń.

Postanowiłem wybrać studia na kierunku dietetyka. W tym czasie zacząłem także pracę jako trener personalny. Praca z ludźmi szybko pokazała mi, że w gubieniu tkanki tłuszczowej wcale nie chodzi o idealnie dopracowaną i wyliczoną dietę, ale o coś zupełnie innego… 

Ukształtowanie sylwetki, która nam najbardziej odpowiada zawsze wymaga czasu.  Im mamy większe wymagania tym więcej tego czasu potrzeba. To właśnie w tym tkwi cały sekret. Kiedy zacząłem być wsparciem dla osób, które do mnie przychodziły to widziałem, że jest im łatwiej wytrwać w swoich postanowieniach.

Dawałem każdej osobie, która się do mnie zgłaszała, moje doświadczenie oraz poczucie tego, że ktoś nad nią czuwa i ją kontroluje, aby nie popełniła żadnego błędu. Nikt nie jest w stanie jeść tylko idealnie zdrowe produkty, przez okrągły rok. Jeżeli jednak potrafisz w prawidłowy sposób z nich korzystać to jesteś w stanie osiągnąć sukces i zyskać taką sylwetkę jaką marzysz.

 Nie jestem od tego, aby rozpisać Ci dietę, plan treningowy i na tym zakończyć swoją pomoc. Kiedy zostaję Twoim trenerem to prowadzę Cię przez całą Twoją wędrówkę w trakcie zrzucania wagi, aż do momentu osiągnięcia Twojego celu. Podpowiem Ci co zrobić kiedy masz zamiar wypić alkohol na imprezie, kiedy zjesz kawałek pizzy, kiedy zabraknie Ci motywacji do treningu lub kiedy zwyczajnie waga stanie na kilka tygodni w miejscu.

To właśnie stało się moją pasją.

Opinie na mój temat

Zobacz co na mój temat sądzą osoby, którym pomogłem.

” Wspaniały trener i dietetyk, motywacja na każdym kroku! Polecam!  „


Justyna Huber

Studentka

” Świetny trener, naprawdę polecam każdemu kto potrzebuje trochę nauki i motywacji 🙂  „

Rafał Myszka

Assistant Buyer at Globex

” Trener Tomek to najlepszy trener , jakiego znam. Dzięki niemu jesteśmy bardzo sprawnymi 50 -latkami, minęły dolegliwości bólowe, typu kręgosłup. Polecam!  „

Agata Kucharczyk

Współwłaścicielka Caria Sp. z o.o.

Jak mógłbym Ci pomóc?

Zobacz jaka forma współpracy odpowiadała być Ci najbardziej.

Trening personalny w kameralny studiu treningowym w ParkHotel Łysoń

Będziemy trenować na ponad 30m2 przestrzeni wyposażonej w sprzęt niezbędny do poprawy Twojej sylwetki. Przed każdym treningiem otrzymasz ode mnie wodę oraz ręcznik.

Masz także możliwość skorzystania z prysznica, który znajduje się zaraz obok salki treningowej. Pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy tylko, że do mnie zadzwonisz.

Zapisz się na moje bezpłatne webinary, lub przeczytaj ebooka, który Cię interesuje

W sekcji szkolenia, znajdziesz moje bezpłatne webinary, które prowadzę. Dowiesz się na nich wszystkiego na temat tego jak ułożyć dietę i trening, aby pozbyć się brzucha i zyskać umięśnioną sylwetkę. Jeżeli nie jesteś w stanie poświęcić godziny, bo tyle trwa webinar to pobierz, któregoś z moich bezpłatnych ebooków na temat diety i treningu.

Prowadzenie online za pośrednictwem poczty mailingowej i rozmów telefoniczncyh

Po wypełnieniu arkusza konsultacyjnego ustalę plan żywieniowy, który zawiera szereg różnych i łatwych w przygotowaniu przepisów oraz dokładny opis tego jak Ty sam za pomocą jednej dłoni możesz przygotowywać takie posiłki. Przez cały czas będziemy w kontakcie, a ja za pomocą arkusza postępów będę co tydzień monitorował Twoje postępy.

Chcesz się poradzić?

Zadzwoń do mnie i opowiedz mi trochę o sobie, powiedz mi z czym sobie nie radzisz i jaki jest Twój problem. Powiem Ci wtedy jak mógłbym Ci pomóc.

Pozwól mi wykorzystać moje doświadczenie, aby spełnić Twoje cele.